Viimased tegemised. Kõige viimased kõige esimesena:

 Mis seal pattu salata, kõige värskem info minu tegemistest ja tehtud asjadest on näha Facebookis. Siiski lisan vaikselt põnevamaid asju ka siia! Kohtume Facebookis!


Raamat Muinasjutud armastusest, Epp Petrone. Ma tänan võimaluse eest illustreerida selles raamatus üks muinasjutt! see oli väga vahva kogemus ... ja mälestus kogu eluks!Plümeersavist kee ja kõrvarõngad.

Öeldakse, et heal lapsel on mitu nime :) Selle kee puhul kerkis keelele lausa kolm nime :)

Kee Perekonna Must Lammas

või siis

Kee Hunt Lambanahas

aga lemmikuks osutus KEE PATUGA INGEL :)

Miks patuga ja miks ingel?
Kee on tehtud portselanikarva valgest ja mustast polümeersavist. Kõik pärlid kees on ise tehtud, kõik. Ainult kõrvarõngastes kasutasin kahte läbipaistvat swarovsky kristalli :) Kuna lisaks läbipaistvale klaasile on keekomplektis ka natuke helesinist klaasi, siis tulemus on eriti õrn ja taevalik ... kui ainult seda üht musta kuuli ei oleks, mis küll üritab kividega kaetuna teisi ära petta, et ta on ka taevalik ja õrn ... aga ei ole :)


Fotosessioon Tartu fotostuudios. Modell taas Helen ... teda on raske ületad ... Aitäh Helen taas poseerimast! Selle fotosessiooni ja ka teiste tulemusi näeb minu fotode kodulehel, mis asub aadressil: http://kristelfoto.edicypages.com/.

 


Tartu Harrastuskunstnike Stuudio ROOSIDE  ja HAAPSALU VAADETE näitus Tartu Botaanikaaias.

10. jaanuaril panime stuudio liikmetega üles näituse.  Haapsalu vaated ja roosid. Minu meelest väga lahe kooslus - külmad kivimajad ja romantilised roosid külmal lumisel talvel! Mina olin esindatud ühe akrüülmaaliga roosidest. Maal on näha paar pilti all pool.

  

 

Üks akrüülmaal.

 

 

Nii, tegin siis endale ka sarnase ... tavaliselt ma ei korda ennast aga seekord osteti ära kee, mille olin omale vaikselt mõelnud ja seega sai sarnaseid kaks. Kuigi üldmulje on väga sarnane, on materjal seekord täiesti erinev. Kees on kasutatud 174 swarovski kristallhelmest ja kee omahind ehk kulud ehte valmistamiseks on juba ise ca 500 kr. Et miks ma eelmist nii paljudest swarovskitest ei teinud? Aga palun, kui kellegil on soov osta ca 1000 kr eest või kallimaltki selline ehtsamast materjalist ehte komplekt, siis teen hea meelega ... kui ainult vastava materjali meie kaubandusest kätte saan ;) Üks minu tõeline lemmik!!! Mõnus tugev tükk keed ja raske. Ehe ongi raske. Plastmass on kerge ;)