29. jaanTAGASISIDE

Tagasiside annab võimaluse arenguks või rõõmu jätkata valitud teel ;)

Kommentaarid: 7

Maiga
26.märts 2010
Tere Kristel! Esmaspäeval Airi juures nimepidi me ei tutvunud, aga mulle jäid kohe silma ja "piinama" sinu mustad viltpallikestest kõrvarõngad. Ja täna leidsin koos sinu näituseideega ka tee kodukale. Nii armas ja superilus on kõik, mida teed. Eriti südamelähedane mulle, sest teemaks samad kired ja pürgimised - isetegemine läbi fotograafia ja käsitöö. Väga armas!
Jane
26.juuli 2010
Olen pidevalt pilte vaadanud ja nüüd avastasin tükk maad hiljem, et juttu ka lisaks võimalik lugeda. Lahe kodukas sul !
Kristel
18.august 2010
Tere! Sain soovituse Tartu kunstipoest Teie poole pöörduda! Kuna tegelen kodude sisustamisega , siis ikka küsivad inimesed midagi sellist, mida mul pole :) ja siis pean hakkama otsima. Mul on klient, kes soovib maali. Tal on asjast oma nägemus mis seal olema peaks. Kas Teie võtate sellise asja üldse ette, kliendiga koostöö? Peaksime kuidagi kokku ja tuttavaks saama, sest selliseid asju tuleb mul ikka ette ! Ja Teie tööd mulle väga meeldivad :))))) Lugupidamisega, Kristel Hansi m. 56 455228
kristel
25.september 2010
ma olen täitsa kade. sul on nii palju ilusaid töid. ja samas olen ka uhke, et olen saanud natuke sinu juhendaja olla, tundub nagu poleks sul vaja minult õppida vaid vastupidi. nägin nüüd sinu mosaiiklaua ka ära - olen rahul! hea, et aega leidsid ja isu mööda ei läinud, sest nii lihtne on saju nurka killukeste kuhilana vedelema jätta. jõudu sulle!
Kristel Jürgenson
26.september 2010
Ohhh Kristel, nii palju ilusat ja otse ja palju korraga kuuleb harva! Aitäh Sulle! Ja mul on ka suur au, et olen saanud Sinu käe all savi näppida! Oma ala profi käe all õppida on väga hariv ja eriline kogemus!
jane
22.oktoober 2010
Väga hea mõte see serveerimisalus ju . Kui ikka tundub, et kapp ei sobi elamisse, siis tuleb sobima panna. Midagi sama kaunist juurde ja ongi bingo :D
Kristel Jürgenson
24.oktoober 2010
midagi ona siiski veel veel vaja juurde ... aga serveerimisalus sai palju rõõmsam, nüüd mehele kohe lõbusam hommikul kohvi ja hommikusöök voodisse viia ;)
Email again:

Lisa kommentaar

Nimi:
E-mail:
Kommenteeri: