Seinamaalid ... asi algas, nagu tavaliselt ikka, soovist teha oma lastele nende tuppa suur seinamaal. Vastavalt laste soovile, sai seinale Pikne McQueen. Ainult juba auto seinale visandamine võttis aega 3 tundi järjestikust tööd! Olen ju harjunud rohkem loodust ja lilli maalima :))) Sein on mõõdus 2,4m x 2.9m. 

 

Alloleval pildil on näha minu detailiderohkeim töö. 

 

Seinamaal Ristikheina lasteaias TÄHEKESTE rühmas. Valisin ka seintele värvid (teised seinad on virsikukarva) . Kuna rühmas käivad väikesed tähekesed, siis pidi ka seinamaali teema olema seotud tähekestega, Teema oli päris raske aga see, mis lõpuks justkui iseenesest seinale sai, see oli armas ja mõttega: "Öö on möödas. Käes on hommik. Tüdruk ulatab ööle viimase tähekese. Uus päev võib alata." Lapsed tulevad ju hommikul lasteaeda. Rühma õpetaja soovil said osaliselt tähekesed ka näod ja vastassein vallatud linnud. Kui alguses võis seina värv kuidagi võõras tunduda, siis sellise värvirõõmsa maaliga ma teist värvi seina ei oskakski enam ette kujutada :D Ja teised ruumid on nagunii rõõmsalt kollased ... või rohelised.

 

Seinamaal Ristikheina lasteaia rühmas. Maali mõõdud on 410x160cm.

Kuna seinamaal on väga pikk, siis sellest ka väike video. Värvid pole küll vähese valguse tõttu kõige õigemad aga ülevaate saab ikka:

 All olev seinamaal on pikem kui näha. Seina pikkus millel tegevus toimub, on 5,8m ja üks pilt on veel vastasseinasgi. Mõlemad seinamaalid lasteaia rühmas (kus käib ka minu üks lastest) on tehtud omal kulul pluss sai toetatud rühma remonti lisaks tegudele ka rahaliselt.

 

Mõne töö tegemist lihtsalt naudid! Ja see seinamaal oli üks neist. Pintsel lausa lendas käes! (Töö tundub minu kõrval väike kuna foto on võetud paremalt nurgalt, mina esiplaanil)

 

Minu suurim seinamaal. Sein on mõõdus 4,67 x 2,45 m. Eks foto võtab selle "miski" ära ... seal toas olles ja maali vaadates, oli seal kohe eriline hõng ... rahu ja harmoonia ja ilusa lapsepõlveaja hõng ... Tänan siinkohal Kristelit võimaluse eest maalida antud teemat. Selline lähenemine oli mulle uus ja olen tulemusega väga rahul! :)

Kuna seinamaalid lähevad aina suuremaks, siis sellest seinamaalist on olemas lähemaks vaatamiseks ka videolõik: