Minu kee ajakirjas KÄSITÖÖ august 2010 

 Puhas käsitöö ja kaunis roosiline luksus. Selle ehtega oled daam! Ehe on luksus ka seetõttu, et ehet polegi nii kerge hooldada ja seetõttu kannad seda eriti kaunitel ja pidulikel hetkedel. Aga siiski on ehe pestav. Teha tuleks seda hästi õrnalt seebiveega, loputada korralikult ja parim, kui saad kee viia soojal aastaajal õue tuule kuivatada. Kust idee alguse sai? Sealt kust kogu minu ehete tegemine ... Käisin kunagi ühel käsitöö laadal ja nägin sarnaseid kõrvarõngaid. Ma ei raatsinud neid kohe osta ja kui hiljem tagasi läksin, siis neid enam ei olnud. Ja nii ei jäänud mul mitte midagi muud üle, kui tegin ise! Neid esimesi mul enam polegi, sõbranna soovis omale :) Ja sealt hakkas pall veerema, veereb ja veereb ja mul pole aimugi kuhu ja kui kaugele :) Üks idee viib teiseni ja tuttavad soovivad omale sarnaseid, igalühel oma värvieelistus ja kui jäetakse vabad käed, siis sünnib alati ka midagi uut ja teistmoodi. Ühesuguseid asju ma mitu teha ei suuda ... vahel on see miinuseks aga mulle jäävad minu loomehetked ja need on minu jaoks kõige kallimad ja kõige rohkem rahuldust pakkuvamad :D

 

Minu jõuluehted ajakirjas KODUKIRI, detsember 2009

2009 sügis viis mind taas Itaaliasse, seekord Maggiore järve äärde. Minu sealoleku ajal oli ühes naaberlinnakeses suur lillefestival ja just seal jäid mulle silma sarnased pärlipallikesed. Võtsin pallikese pihku ja kõik ... ma ei suutnud seda enam käest panna ... tagasi kodus, tegin oma esimese ja lisasin ka omaltpoolt paela. See oli minu esimene ja oh, mis siis lahti läks! Naised lausa nõudsid, et ma neile õpetaks :))) Pallikesed mis ei jäta külmaks ka ei lapsi ega mehi ;)

Foto: Priit Grepp

 

104st swarovski kristallist tehtud 3D rist ja uue elu saanud metallrist, mis sai uue keti roheliste swarovski kristallide ja roosade klaaspärlitega kaunistatult.

 

 Trükk kantuna polümeersavile.