Savi on üks mõnus asi. Temast saab teha igasugu asju. Ja kunagi ei tule asi selline nagu vaimusilmas ette kujutasid :)))  See kann on on tehtud enda loodud sablooni järgi ja ... no ideid tekib saviga mässates metsikult ja ma loodan, et ma saan lähiajal taas käed rahulikult saviseks teha :D Ja siinkohal märgiksin, et kui kellegil on mõnus koht põletusahjuga, kus ühiselt mõnusasti portselanimaali ja savist asjakesi teha, siis kirjutage mulle! :D

 

Ja mosaiiklaud. Mosaiikmuster on ise välja mõeldud, tehtud joonis, lõigatud savist plaadid välja,  glasuuritud ja nüüd siis ka kokku liimitud ja vuugid täidetud. Nii algusest peale mosaiikmuster ja laud ise teha on ikka väga eriline tunne!

 

 Nii need asjad alguse saavad: kõigepealt saavad teadmata põhjustel seinad endale uue rohelise kuue, siis jääb ilus roheline klaasist küünlaanum poes näppus, sealt areneb edasi muster seinale ja lõpuks on ka toolid saanud omale uued põnevad kuued ;)

 

Keset suvesoojust piparkoogi pakile jõuluvana joonistamise pakkumine oli nagu välk selgest taevast! Loomulikult ma ei kõhelnud hetkegi pakkumist vastu võttes :))) ja andsin sel hetkel oma parima (2004 a). Piparkooke pugiv noorhärra (pildil) oli sel ajal viimaseid päevi mu kõhus :D                                                                2009. a juhtusin kogemata vaatama saadet Ringvaade ja oh üllatust - Metsatöllu bändi liikmed valisid kodumaiste piparkookide seast maitsvamat ja selleks osutus just minu jõuluvanaga pakike! Saadet näeb aadressil http://etv.err.ee/arhiiv.php?id=100689  

 

Üks vahva pakkumine ja põnev kogemus taas! Modelliks Eedeni kataloogis. Aitäh Aime Asi!

 

Pisipojale heegeldasin beebiteki (2006 a). Mustrid laenasin olemasolevatelt vanadelt heegeldatud paeladelt. Heegeltöö alla on kinnitatud pehme frotee. Valmis sai täpselt enne poja sündi :)